wie weet hoe je de lak van je wagen het beste kan behouden/beschremen en weer kan laten glimmen? er zijn ongeveer 3333 soorten poetsmiddel te verkrijgen, maar wat is nou het beste?
de mettalic lak van mn 305 GTX was de mettalic een beetje kwijt zeg maar; gewoon dof geworden. De laklaag is nog wel in takt, dus ik ben in de weer gegaan met een of ander 'wash en drive" of wax en drive"middel of iets dergelijks en waarrempel daar kwam de glans weer tevoorschijn! wat een verschil! maar hoe doe je dat nu een beetje professioneel?
interieur ook maar een geboent, denk dat de wagen dat nog nooit in zn 20 jarig bestaan had meegemaakt, wat een bagger kwam daar vanaf. maar wat een resultaat! als nieuw zal ik niet zeggen, maar het ziet er wel weer fris uit.
ben benieuwd wat jullie zoal gebruiken om de lak en het interieur te beschermen/restaureren.
AMPlas